Máte zájem o půjčku? Podejte si žádost online.
  • Konsolidace v rozmezí 20 000 – 800 000 Kč
  • Bez zástavy majetku a nutnosti ručitele
  • Úroková sazba od 5,9 % p.a. RPSN od 6,1 %
  • Sami si zvolíte datum splátky

Konsolidace půjček - nezávazná žádost

Trvale NÍZKÉ úrokové sazby na sloučení půjček jen u MONETA Money Bank. Jakou sazbu vidíte, takovou i dostanete. Zadejte své telefonní číslo do formuláře níže a my se Vám ozveme.

Nabídka platí při splnění podmínek pro sloučení půjček.

MONETA Money Bank Konsolidace půjček od MONETA Money Bank je úvěrový produkt, který mohou využít všichni ti, kteří by chtěli platit méně za úroky i poplatky a také by chtěli omezit administrativu spojenou se splácením množství půjček. Mít jeden úvěr může být výhodnější než mít úvěrů několik. Veškerou administrativu spojenou se sloučením půjček za vás zdarma vyřídí banka a vy můžete získat jednoduchý úvěr s nižší splátkou úvěru.

Kdo může konsolidaci využít?

Můžete mít jakékoli množství půjček a nechat si je sloučit do jediné u MONETA Money Bank. Celkový součet všech nesplacených částek musí být v rozmezí 20 000 – 800 000 Kč. Využít tuto službu můžete také pro všechny své kontokorenty, kreditní karty, bankovní i nebankovní úvěry. Nebudete přitom muset ručit zástavou majetku ani nebudete potřebovat ručitele. Dobu splácení si můžete stanovit na 24 – 96 měsíců a sami si určíte datum úhrady splátek. Při půjčce od 300 do 800 tis. Kč si můžete prodloužit dobu splatnosti na 108 nebo 120 měsíců. Úhrada měsíčních splátek bude probíhat velmi jednoduše zápočtem z Vašeho Běžného účtu u MONETA Money Bank. Pro konsolidovanou půjčku můžete využít Pojištění schopnosti splácet.